Krožki košarke (OŠ)
urniki treningov 2018/19
    5. januar 2019 ob 19:44
U17: bleda predstava kadetov v Slovenski Bistrici
Kadetska ekipa v leto 2019 ni vstopila dobro, saj so Korošci zasluženo izgubili na gostovanju v Slovenski Bistrici. Po solidnem začetku tekme se je tekma prelomila v drugi četrtini, ko so ''modri'' gostiteljem dovolili, da se razigrajo.

1. SKL kadetov (U17), 6. krog, 5.1., Slovenska Bistrica
KŠ Sani Bistrica – Dravograd Koroška 66 : 58
(18:13, 19:9, 13:14, 16:22)
strelci tekme

Marko Kramer, košarkar Dravograda Koroške:
»V tekmo nismo vstopili s pravo željo po zmagi to se je videlo že na ogrevanju. Negativna energija se je prenesla tudi na samo tekmo. V prvem polčasu smo naredili veliko napak in pustili nasprotniku, da se razigra. V drugem polčasu smo bili živčni, toda uspeli smo se zbrati in zaostanek zmanjšati. Toda za preobrat nam je zmanjkalo časa.«

Miha Čop, trener Dravograda Koroške:
»Tokrat smo bili le bleda senca ekipa, ki je Bistričane v Dravogradu premagala z 82:43. Brez prave energije in želje ne moremo funkcionirati in tekma v Slovenski Bistrici nam je to znova pokazala. Škoda, saj bi z zmago naredili pomemben korak k uvrstitvi v zgornji del razpredelnice, poraz pa nas je realno potisnil v spodnjega. Prepričan sem, da bomo že v četrtek v domači dvorani odigrali veliko boljšo partijo proti odlični ekipi Ilirije. Čestitke Bistričanom za zasluženo zmago.«