Koroški poletni kamp 2019
61 udeležencev kampa 2019
    napovednik tekem
Kadeti U17, 21.9.2019, Dravograd, ob 10.00
KKD Koroška - Zlatorog
Pionirji U15A, 22.9.2019, Dravograd, ob 10.00
KKD Koroška - Vojnik
Kadeti U17, 28.9.2019, Dravograd, ob 09.00
KKD Koroška B - Branik B
Pionirji U13, 28.9.2019, Dravograd, ob 11.00
KKD Koroška - Rogaška B
Kadeti U17, 28.9.2019, Dravograd, ob 13.00
KKD Koroška - Parklji
Pionirke U15, 29.9.2019, Domžale, ob ?
Ledita - KKD Koroška
Pionirji U15A, 29.9.2019, Dravograd, ob 10.00
KKD Koroška - Podčetrtek
Mladinci U19, 29.9.2019, Dravograd, ob 19.00
KKD Koroška - Prebold
Kadeti U17, 5.10.2019, Ljubljana, ob ?
Slovan A - KKD Koroška
    rezultati tekem
Pionirji U15A, 16.6.2019, Dravograd
KKD Koroška - Nazarje 66:46
Pionirji U15A, 9.6.2019, Nazarje
Nazarje - KKD Koroška 58:50
Kadeti U17, 2.6.2019, Dravograd
KKD Koroška - Sani Bistrica 76:44
Mladinci U19, 26.5.2019, Dravograd
KKD Koroška - Ptuj 20:0
Pionirji U11, 26.5.2019, Šentjanž
KKD Koroška - Ljutomer 8:8
Pionirji U11, 26.5.2019, Šentjanž
KKD Koroška - Šentjur m. 8:8
Kadeti U17, 25.5.2019, Dravograd
KKD Koroška - AKK Branik B 62:37
Pionirji U13, 25.5.2019, Dravograd
KKD Koroška - Komenda 50:12
Mladinci U19, 19.5.2019, Rogaška S.
Rogaška - KKD Koroška 76:67
    Krožki košarke (OŠ)
urniki treningov 2018/19
    26. maj 2019 ob 21:47
U13: mlajši pionirji postali prvoligaši!
Ekipa mlajših pionirjev je z zmago v domači dvorani v soboto potrdila nastopanje v prvi ligi. Jesenski del državnega prvenstva bodo tako Korošci pričeli v elitni družbi najboljših slovenskih fantovskih ekip do 13 let.

Kvalifikacije mlajših pionirjev (U13), 2. tekma, 25.5., Dravograd
Dravograd Koroška – Komenda Wild Bobcats 50 : 12
(17:3, 11:2, 10:4, 12:3)

Za Dravograd Koroško so nastopali: Jan Kotnik, Nik Geč, Anej Lampret, Amadej Lampret, Tim Hanjže Hartman, Jaka Germ, Lovro Hauptman, Urban Polajner, Miha Zabev, Filip Otto, Nik Lačen.

Mitja Ban, trener Dravograda Koroške:
»Tudi povratno tekmo proti Komendi smo zanesljivo dobili in se s tem zasluženo uvrstili v prvo ligo. Čestitke fantom, obenem pa je pred nami veliko dela, če želimo biti v prvi ligi konkurenčni.«

 --> arhiv novic...
urnik treningov
sreda, 21.8.2019
IND 09.00 - 10.30 Špic D
Dekleta 15.00 - 16.45 Špic D
Gama 16.30 - 18.30 Šentjanž
Beta 16.30 - 18.15 Špic D
Alfa 18.00 - 20.00 Špic D
ČLA + U19 19.45 - 21.45 Špic D
četrtek, 22.8.2019
Dekleta 15.00 - 16.45 Špic D
Gama 16.30 - 18.15 Špic D
Beta 16.00 - 17.45 Šentjanž
Alfa 18.00 - 20.00 Špic D
ČLA + U19 19.45 - 21.45 Špic D
petek, 23.8.2019
IND 09.00 - 10.30 Špic D
Dekleta 16.00 - 18.00 Špic D
Gama 16.00 - 18.00 Šentjanž
Beta 17.45 - 19.45 Špic D
Alfa 19.30 - 21.30 Špic D
ponedeljek, 26.8.2019
IND 09.00 - 10.30 Špic D
Dekleta 15.00 - 16.45 Špic D
Gama 16.30 - 18.30 Šentjanž
Beta 16.30 - 18.15 Špic D
Alfa 18.00 - 20.00 Špic D
ČLA + U19 19.45 - 21.45 Špic D
torek, 27.8.2019
Dekleta 15.00 - 16.45 Špic D
Gama 16.30 - 18.15 Špic D
Beta 16.00 - 17.45 Šentjanž
Alfa 18.00 - 20.00 Špic D
ČLA + U19 19.45 - 21.45 Špic D
pokrovitelji