Koroški poletni kamp 2019
57 udeležencev kampa 2019
    napovednik tekem
Pionirji U13, 25.5.2019, Dravograd, ob 10.00
KKD Koroška - Komenda
Kadeti U17, 25.5.2019, Dravograd, ob 18.00
KKD Koroška - AKK Branik B
Pionirji U11, 26.5.2019, Šentjanž, ob 09.00
KKD Koroška - Šentjur m.
Pionirji U11, 26.5.2019, Šentjanž, ob 11.30
KKD Koroška - Ljutomer
Kadeti U17, 2.6.2019, Dravograd, ob 17.00
KKD Koroška - Sani Bistrica
Pionirji U15A, 9.6.2019, Nazarje, ob ?
Nazarje - KKD Koroška
Pionirji U15A, 16.6.2019, Dravograd, ob 10.00
KKD Koroška - Nazarje
    rezultati tekem
Mladinci U19, 26.5.2019, Dravograd
KKD Koroška - Ptuj 20:0
Mladinci U19, 19.5.2019, Rogaška S.
Rogaška - KKD Koroška 76:67
Pionirji U11, 19.5.2019, Ljutomer
Ljutomer - KKD Koroška 8:8
Pionirji U11, 19.5.2019, Ljutomer
Miki šport - KKD Koroška 12:4
Pionirji U13, 17.5.2019, Komenda
Komenda - KKD Koroška 34:59
Pionirji U15B, 16.5.2019, Prebold
Prebold - KKD Koroška B 88:54
Kadeti U17, 15.5.2019, Vransko
Vrani - KKD Koroška 69:81
Mladinci U19, 12.5.2019, Sl. Bistrica
Sani Bistrica - KKD Koroška 73:61
Pionirji U11, 12.5.2019, Sl. Konjice
Miki šport - KKD Koroška 12:4
    Krožki košarke (OŠ)
urniki treningov 2018/19
razpored in rezultati - kadeti 2018/19
Uradna tekmovanja v kategoriji kadetov U17 2018/19
Kadeti U17, kvalifikacije, 1. krog 19.5.2018
Dravograd Koroška - Elektra Šoštanj 70 : 60 Dravograd
Kadeti U17, kvalifikacije, 3. krog 29.5.2018
Konjice Zreče - Dravograd Koroška 72 : 56 Sl. Konjice
Kadeti U17, 2. krog 29.9.2018
KKD Koroška - Elektra Šoštanj 68 : 49 Dravograd
Kadeti U17, 3. krog 6.10.2018
Vrani Vransko - KKD Koroška 38 : 77 Vransko
Kadeti U17, 4. krog 13.10.2018
Keleja - KKD Koroška 43 : 92 Celje
Kadeti U17, 6. krog 27.10.2018
KKD Koroška - Vrani Vransko 64 : 55 Dravograd
Kadeti U17, 5. krog 7.11.2018
Elektra Šoštanj - KKD Koroška 49 : 58 Šoštanj
Kadeti U17, 1. krog 10.11.2018
KKD Koroška - Keleja 96 : 60 Dravograd
Kadeti U17, 8. krog 1.12.2018
Ilirija - KKD Koroška 76 : 68 Ljubljana
Kadeti U17, 7. krog 6.12.2018
KKD Koroška - Sani Bistrica 82 : 43 Dravograd
Kadeti U17, 9. krog 8.12.2018
KKD Koroška - Olimpija B 53 : 64 Dravograd
Kadeti U17, 10. krog 15.12.2018
Calcit B. - KKD Koroška 61 : 51 Kamnik
Kadeti U17, 11. krog 20.12.2018
KKD Koroška - HPG Brežice 66 : 55 Dravograd
Kadeti U17, 12. krog 5.1.2019
Sani Bistrica - KKD Koroška 66 : 58 Sl. Bistrica
Kadeti U17, 13. krog 10.1.2019
KKD Koroška - Ilirija 67 : 102 Dravograd
Kadeti U17, 14. krog 19.1.2019
Olimpija B - KKD Koroška 58 : 76 Ljubljana
Kadeti U17, 15. krog 26.1.2019
KKD Koroška - Calcit B. 81 : 52 Dravograd
Kadeti U17, 16. krog 2.2.2019
HPG Brežice - KKD Koroška 75 : 80 Brežice
Kadeti U17, 17. krog 9.2.2019
Vojnik - KKD Koroška 63 : 59 Vojnik
Kadeti U17, 18. krog 2.3.2019
Miklavž - KKD Koroška 74 : 68 Dravograd
Kadeti U17, 19. krog 9.3.2019
Drava - KKD Koroška 70 : 77 Ptuj
Kadeti U17, 20. krog 13.3.2019
KKD Koroška - Vojnik 55 : 48 Dravograd
Kadeti U17, 21. krog 23.3.2019
KKD Koroška - Miklavž 60 : 80 Dravograd
Kadeti U17, 22. krog 30.3.2019
KKD Koroška - Drava 95 : 71 Dravograd
zmaga za Dravograd - zmaga zmaga za Dravograd - poraz
... nazaj | pionirji | kadeti | mladinci | člani | vsi igralci | vse tekme
Trening tekme
Kadeti U17, trening tekma 29.8.2018
KKD Koroška - Medvode 78 : 49 Dravograd
zmaga za Dravograd - zmaga zmaga za Dravograd - poraz
... nazaj | pionirji | kadeti | mladinci | člani | vsi igralci | vse tekme
urnik treningov
torek, 21.5.2019
Alfa 07.00 - 08.30 DTK
Dekleta 17.00 - 18.30 Šentjanž
Gama 15.45 - 17.00 TOŠ
Beta 16.00 - 17.45 Špic D
Alfa 17.45 - 19.30 Špic D
sreda, 22.5.2019
Dekleta 15.00 - 16.30 TOŠ
Gama 16.30 - 18.15 Špic D
U15 16.00 - 17.45 Šentjanž
U17B 17.45 - 19.30 Šentjanž
Alfa 18.15 - 20.00 Špic D
četrtek, 23.5.2019
Alfa 07.00 - 08.30 DTK
Dekleta 16.00 - 17.30 Špic D
Gama 16.30 - 18.15 TOŠ
U15 16.15 - 17.45 Špic D
U17B 16.00 - 17.30 Šentjanž
Alfa 17.45 - 19.15 Špic D
petek, 24.5.2019
U11 15.30 - 17.00 Šentjanž
Dekleta 15.30 - 17.00 Špic D
Gama 17.00 - 18.30 Šentjanž
Beta 17.00 - 18.45 Špic D
Alfa 18.45 - 20.30 Špic D
ponedeljek, 27.5.2019
Dekleta 16.00 - 17.30 Šentjanž
Gama 17.30 - 19.00 Šentjanž
Beta 16.00 - 17.45 Špic D
Alfa 17.45 - 19.30 Špic D
pokrovitelji