Koroški poletni kamp 2019
5 udeležencev kampa 2019
    napovednik tekem
Pionirji U11, 24.3.2019, Šentjanž, ob 09.00
KKD Koroška - Šentjur m.
Pionirji U15B, 24.3.2019, Maribor, ob 10.00
Branik B - KKD Koroška B
Pionirji U11, 24.3.2019, Šentjanž, ob 11.30
KKD Koroška - Rogaška B
Pionirji U15A, 27.3.2019, Šentjanž, ob 16.45
KKD Koroška - Sani MB
Pionirji U13, 30.3.2019, Dravograd, ob 09.00
KKD Koroška - Soperga
Pionirji U13, 30.3.2019, Dravograd, ob 11.30
KKD Koroška - AKK Branik B
Kadeti U17, 30.3.2019, Dravograd, ob 13.00
KKD Koroška - Drava
Člani, 30.3.2019, Koper, ob 18.00
Koš - KKD Koroška
Pionirji U11, 31.3.2019, Šentjur, ob ?
KKD Koroška - Rogaška B
    rezultati tekem
Člani, 23.3.2019, Cerknica
Cerknica - KKD Koroška 85:66
Pionirke U13, 23.3.2019, Maribor
KKD Koroška - Janina 14:43
Pionirke U13, 23.3.2019, Maribor
Maribor - KKD Koroška 22:32
Kadeti U17, 23.3.2019, Dravograd
KKD Koroška - Miklavž 60:80
Člani, 16.3.2019, I. Gorica
Ivančna - KKD Koroška 70:62
Pionirke U13, 16.3.2019, Šentjanž
KKD Koroška - Janina 32:28
Pionirji U13, 16.3.2019, Sl. Gradec
KKD Koroška - B. Besedič 39:8
Pionirji U13, 16.3.2019, Sl. Gradec
Soperga - KKD Koroška 20:43
Pionirke U13, 16.3.2019, Šentjanž
KKD Koroška - Ježica A 40:41
    Krožki košarke (OŠ)
urniki treningov 2018/19
razpored in rezultati - mladinci 2018/19
Uradna tekmovanja v kategoriji mladincev U19 2018/19
Mladinci U19, kvalifikacije, 1. krog 24.5.2018
Dravograd Koroška - Helios B 74 : 63 Dravograd
Mladinci U19, kvalifikacije, 2. krog 27.5.2018
Dravograd Koroška - Ptuj 81 : 58 Dravograd
Mladinci U19, kvalifikacije, 3. krog 3.6.2018
Šentjur Tajfun - Dravograd Koroška 75 : 56 Šentjur
Mladinci U19, 2. krog 7.10.2018
KKD Koroška - Miklavž 63 : 68 Dravograd
Mladinci U19, 3. krog 14.10.2018
Celje - KKD Koroška 96 : 73 Celje
Mladinci U19, 5. krog 28.10.2018
Miklavž - KKD Koroška 93 : 65 Miklavž
Mladinci U19, 4. krog 30.10.2018
Konjice - KKD Koroška 96 : 70 Konjice
Mladinci U19, 1. krog 8.11.2018
KKD Koroška - Konjice 55 : 84 Dravograd
Mladinci U19, 6. krog 11.11.2018
KKD Koroška - Celje 71 : 91 Dravograd
Mladinci U19, 7. krog 25.11.2018
Elektra Šoštanj - KKD Koroška 70 : 84 Šoštanj
Mladinci U19, 8. krog 29.11.2018
KKD Koroška - Vojnik GTG7 84 : 51 Dravograd
Mladinci U19, 9. krog 9.12.2018
Podčetrtek - KKD Koroška 37 : 71 Podčetrtek
Mladinci U19, 10. krog 16.12.2018
KKD Koroška - Sani Bistrica 73 : 66 Dravograd
Mladinci U19, 11. krog 6.1.2019
KKD Koroška - Vransko 79 : 51 Dravograd
Mladinci U19, 12. krog 13.1.2019
Šentjur - KKD Koroška 56 : 68 Šentjur
Mladinci U19, 20. krog 20.1.2019
Konjice - KKD Koroška 74 : 65 Sl. Konjice
Mladinci U19, 14. krog 27.1.2019
KKD Koroška - Elektra 82 : 80 Dravograd
Mladinci U19, 15. krog 3.2.2019
Vojnik - KKD Koroška 55 : 69 Vojnik
Mladinci U19, 16. krog 10.2.2019
KKD Koroška - Podčetrtek 88 : 62 Dravograd
Mladinci U19, 17. krog 27.2.2019
Sani Bistrica - KKD Koroška 68 : 58 Sl. Bistrica
Mladinci U19, 18. krog 3.3.2019
Vransko - KKD Koroška 59 : 83 Vransko
Mladinci U19, 19. krog 12.3.2019
KKD Koroška - Šentjur 96 : 60 Dravograd
Mladinci U19, 13. krog 14.3.2019
KKD Koroška - Konjice 69 : 56 Dravograd
zmaga za Dravograd - zmaga zmaga za Dravograd - poraz
... nazaj | pionirji | kadeti | mladinci | člani | vsi igralci | vse tekme
Trening tekme
zmaga za Dravograd - zmaga zmaga za Dravograd - poraz
... nazaj | pionirji | kadeti | mladinci | člani | vsi igralci | vse tekme
urnik treningov
ponedeljek, 25.3.2019
U13D+F / /
U15B / /
U15A / /
U19 + U17 / /
torek, 26.3.2019
U19 + U17 07.00 - 08.30 DTK
U13D+F 17.00 - 18.30 Šentjanž
U15B 16.00 - 17.30 Špic D
U15A 16.00 - 17.30 Špic D
U19 + U17 17.30 - 19.00 Špic D
sreda, 27.3.2019
U13D 15.00 - 16.30 TOŠ
U11F 17.30 - 19.00 Šentjanž
U13F 17.30 - 19.00 Šentjanž
U15B 16.00 - 17.30 Šentjanž
U15A 16.30 - 18.15 Špic D
U19 + U17 18.15 - 20.00 Špic D
četrtek, 28.3.2019
U19 + U17 07.00 - 08.05 DTK
U13D 16.15 - 17.45 TOŠ
U13F 17.15 - 18.45 TOŠ
U15B 17.30 - 19.00 Šentjanž
U15A 16.15 - 18.00 Špic D
U17 16.15 - 18.00 Špic D
U19 17.30 - 20.00 Špic D
petek, 29.3.2019
U11F 15.30 - 17.00 Šentjanž
U13D+F 17.30 - 19.00 Špic D
U15B 16.00 - 17.30 Špic D
U15A 18.30 - 20.00 Šentjanž
U17 17.00 - 18.30 Šentjanž
ČLA + U19 20.00 - 21.30 Šentjanž
N* - izbirni trening
pokrovitelji