Koroški poletni kamp 2019
57 udeležencev kampa 2019
    napovednik tekem
Pionirji U13, 25.5.2019, Dravograd, ob 10.00
KKD Koroška - Komenda
Kadeti U17, 25.5.2019, Dravograd, ob 18.00
KKD Koroška - AKK Branik B
Pionirji U11, 26.5.2019, Šentjanž, ob 09.00
KKD Koroška - Šentjur m.
Pionirji U11, 26.5.2019, Šentjanž, ob 11.30
KKD Koroška - Ljutomer
Kadeti U17, 2.6.2019, Dravograd, ob 17.00
KKD Koroška - Sani Bistrica
Pionirji U15A, 9.6.2019, Nazarje, ob ?
Nazarje - KKD Koroška
Pionirji U15A, 16.6.2019, Dravograd, ob 10.00
KKD Koroška - Nazarje
    rezultati tekem
Mladinci U19, 26.5.2019, Dravograd
KKD Koroška - Ptuj 20:0
Mladinci U19, 19.5.2019, Rogaška S.
Rogaška - KKD Koroška 76:67
Pionirji U11, 19.5.2019, Ljutomer
Ljutomer - KKD Koroška 8:8
Pionirji U11, 19.5.2019, Ljutomer
Miki šport - KKD Koroška 12:4
Pionirji U13, 17.5.2019, Komenda
Komenda - KKD Koroška 34:59
Pionirji U15B, 16.5.2019, Prebold
Prebold - KKD Koroška B 88:54
Kadeti U17, 15.5.2019, Vransko
Vrani - KKD Koroška 69:81
Mladinci U19, 12.5.2019, Sl. Bistrica
Sani Bistrica - KKD Koroška 73:61
Pionirji U11, 12.5.2019, Sl. Konjice
Miki šport - KKD Koroška 12:4
    Krožki košarke (OŠ)
urniki treningov 2018/19
razpored in rezultati - člani 2018/19
Uradna tekmovanja v kategoriji članov 2018/19
Člani, 4. SKL, 1. krog 13.10.2018
Krško - KKD Koroška 82 : 86 Krško
Člani, 4. SKL, 2. krog 20.10.2018
KKD Koroška - Vrani Vransko 93 : 85 Dravograd
Člani, 4. SKL, 3. krog 27.10.2018
Šentvid Lj - KKD Koroška 67 : 82 Ljubljana
Člani, 4. SKL, 4. krog 10.11.2018
KKD Koroška - Prebold VP 80 : 78 Dravograd
Člani, 4. SKL, 5. krog 17.11.2018
KKD Koroška - Brežice 97 : 85 Dravograd
Člani, 4. SKL, 6. krog 24.11.2018
KKD Koroška - Petrol Olimpija ml. 86 : 63 Dravograd
Člani, 4. SKL, 8. krog 15.12.2018
KKD Koroška - Krško 79 : 92 Dravograd
Člani, 4. SKL, 9. krog 5.1.2019
Vrani Vransko - KKD Koroška 66 : 72 Vransko
Člani, 4. SKL, 10. krog 12.1.2019
KKD Koroška - Šentvid Lj 92 : 72 Dravograd
Člani, 4. SKL, 11. krog 19.1.2019
Prebold VP - KKD Koroška 82 : 83 Prebold
Člani, 4. SKL, 12. krog 26.1.2019
Brežice - KKD Koroška 90 : 82 Brežice
Člani, 4. SKL, 13. krog 2.2.2019
Petrol Olimpija ml. - KKD Koroška 71 : 58 Ljubljana
Člani, 4. SKL, 1. krog 24.2.2019
KKD Koroška - Cerknica 70 : 98 Dravograd
Člani, 4. SKL, 2. krog 7.3.2019
KKD Koroška - Koš Primorska 76 : 81 Dravograd
Člani, 4. SKL, 3. krog 16.3.2019
Ivančna - KKD Koroška 70 : 62 I. Gorica
Člani, 4. SKL, 4. krog 23.3.2019
Cerknica - KKD Koroška 85 : 66 Cerknica
Člani, 4. SKL, 5. krog 30.3.2019
Koš - KKD Koroška 81 : 70 Koper
Člani, 4. SKL, 6. krog 6.4.2019
KKD Koroška - Ivančna 81 : 76 Dravograd
zmaga za Dravograd - zmaga zmaga za Dravograd - poraz
... nazaj | pionirji | kadeti | mladinci | člani | vsi igralci | vse tekme
Trening tekme
zmaga za Dravograd - zmaga zmaga za Dravograd - poraz
... nazaj | pionirji | kadeti | mladinci | člani | vsi igralci | vse tekme
urnik treningov
torek, 21.5.2019
Alfa 07.00 - 08.30 DTK
Dekleta 17.00 - 18.30 Šentjanž
Gama 15.45 - 17.00 TOŠ
Beta 16.00 - 17.45 Špic D
Alfa 17.45 - 19.30 Špic D
sreda, 22.5.2019
Dekleta 15.00 - 16.30 TOŠ
Gama 16.30 - 18.15 Špic D
U15 16.00 - 17.45 Šentjanž
U17B 17.45 - 19.30 Šentjanž
Alfa 18.15 - 20.00 Špic D
četrtek, 23.5.2019
Alfa 07.00 - 08.30 DTK
Dekleta 16.00 - 17.30 Špic D
Gama 16.30 - 18.15 TOŠ
U15 16.15 - 17.45 Špic D
U17B 16.00 - 17.30 Šentjanž
Alfa 17.45 - 19.15 Špic D
petek, 24.5.2019
U11 15.30 - 17.00 Šentjanž
Dekleta 15.30 - 17.00 Špic D
Gama 17.00 - 18.30 Šentjanž
Beta 17.00 - 18.45 Špic D
Alfa 18.45 - 20.30 Špic D
ponedeljek, 27.5.2019
Dekleta 16.00 - 17.30 Šentjanž
Gama 17.30 - 19.00 Šentjanž
Beta 16.00 - 17.45 Špic D
Alfa 17.45 - 19.30 Špic D
pokrovitelji