Koroški poletni kamp 2019
57 udeležencev kampa 2019
    napovednik tekem
Pionirji U13, 25.5.2019, Dravograd, ob 12.00
KKD Koroška - Komenda
Kadeti U17, 25.5.2019, Dravograd, ob 18.00
KKD Koroška - AKK Branik B
Pionirji U11, 26.5.2019, Šentjanž, ob 09.00
KKD Koroška - Šentjur m.
Pionirji U11, 26.5.2019, Šentjanž, ob 11.30
KKD Koroška - Ljutomer
Kadeti U17, 2.6.2019, Dravograd, ob 17.00
KKD Koroška - Sani Bistrica
Pionirji U15A, 9.6.2019, Nazarje, ob ?
Nazarje - KKD Koroška
Pionirji U15A, 16.6.2019, Dravograd, ob 10.00
KKD Koroška - Nazarje
    rezultati tekem
Mladinci U19, 26.5.2019, Dravograd
KKD Koroška - Ptuj 20:0
Mladinci U19, 19.5.2019, Rogaška S.
Rogaška - KKD Koroška 76:67
Pionirji U11, 19.5.2019, Ljutomer
Ljutomer - KKD Koroška 8:8
Pionirji U11, 19.5.2019, Ljutomer
Miki šport - KKD Koroška 12:4
Pionirji U13, 17.5.2019, Komenda
Komenda - KKD Koroška 34:59
Pionirji U15B, 16.5.2019, Prebold
Prebold - KKD Koroška B 88:54
Kadeti U17, 15.5.2019, Vransko
Vrani - KKD Koroška 69:81
Mladinci U19, 12.5.2019, Sl. Bistrica
Sani Bistrica - KKD Koroška 73:61
Pionirji U11, 12.5.2019, Sl. Konjice
Miki šport - KKD Koroška 12:4
    Krožki košarke (OŠ)
urniki treningov 2018/19
vodstvo kluba

- predsednik:
/
 
- podpredsednik:
Dejan Požgan

- tajnik:
Tadej Korošak

- vodja pomožnih sodnikov:
Damjan Ilievski

- računovodkinja:
Maja Štruc
 
- upravni odbor:
predsednik /, podpredsednik Dejan Požgan, tajnik Tadej Korošak, člani: Maja Štruc, Bojan Štruc, Miha Čop, Lidija Požgan
 
- nadzorni odbor:
predsednica Metka Ločičnik Žvikart, člana: Toni Drevenšek, Brane Kuzma
 
- častno razsodišče:
predsednik Uroš Krevh, člana: v pripravi
 
statut Društva Košarkarski klub Dravograd
urnik treningov
torek, 21.5.2019
Alfa 07.00 - 08.30 DTK
Dekleta 17.00 - 18.30 Šentjanž
Gama 15.45 - 17.00 TOŠ
Beta 16.00 - 17.45 Špic D
Alfa 17.45 - 19.30 Špic D
sreda, 22.5.2019
Dekleta 15.00 - 16.30 TOŠ
Gama 16.30 - 18.15 Špic D
U15 16.00 - 17.45 Šentjanž
U17B 17.45 - 19.30 Šentjanž
Alfa 18.15 - 20.00 Špic D
četrtek, 23.5.2019
Alfa 07.00 - 08.30 DTK
Dekleta 16.00 - 17.30 Špic D
Gama 16.30 - 18.15 TOŠ
U15 16.15 - 17.45 Špic D
U17B 16.00 - 17.30 Šentjanž
Alfa 17.45 - 19.15 Špic D
petek, 24.5.2019
U11 15.30 - 17.00 Šentjanž
Dekleta 15.30 - 17.00 Špic D
Gama 17.00 - 18.30 Šentjanž
Beta 17.00 - 18.45 Špic D
Alfa 18.45 - 20.30 Špic D
ponedeljek, 27.5.2019
Dekleta 16.00 - 17.30 Šentjanž
Gama 17.30 - 19.00 Šentjanž
Beta 16.00 - 17.45 Špic D
Alfa 17.45 - 19.30 Špic D
pokrovitelji